Setkání s kováři KOK

Přijměte prosím pozvání na naši novou komorní akci pod názvem Setkání s kováři KOK, která proběhne v sobotu 12.10.2019 od 10 do 18 hodin na nádvoří Fortu XVII v Křelově. Po celý den venkovní grilování a vytápěná zahrádka, grilujeme krůtu a vepřovou kýtu, v provozu bude také udírna a k dispozici také česká a moravská kuchyně. Od 17 hodin také živá hudba.

Milí příznivci našeho spolku a kovářského řemesla.

Přijměte prosím pozvání na naši novou komorní akci pod názvem "Setkání s kováři KOK", která proběhne v sobotu 12.10.2019 od 10 do 18 hodin na nádvoří Fortu XVII v Křelově.

Prvotní myšlenkou pro uspořádaní tohoto setkání bylo společné ukončení sezóny kovářských festivalů a zároveň umožnit veřejnosti a zapáleným zájemcům o kovářské řemeslo, setkat se s kováři a mít zde možnost si o něm popovídat.

Samozřejmě, že si zde i trochu zakováme, a to tentokrát na objednávku pro našeho kamaráda.

Pozvali jsme na tuto akci také střední školy z Heřmanic a Luhačovic, kde se kovářské řemeslo ještě vyučuje, abyste mohli získat ještě více informací i od mistrů z těchto škol.

Je to dobrá příležitost pro zájemce o studium na kováře, kde si nejen Ti, ale i jejich rodiče mohou dovědět více informací o radostech i úskalích tohoto prastarého řemeslného oboru.

Těšíme se na setkání s vámi.

Vstup volný.

občerstvení je možnost využít nově otevřenou místní restauraci Citadela:

Po celý den  venkovní  grilování a vytápěná zahrádka,  grilujeme krůtu a vepřovou kýtu, v provozu bude také udírna a k dispozici také česká a moravská kuchyně. Od 17 hodin  také živá hudba.

 

V případě nepříznivého počasí se akce nekoná. (Informace o případném zrušení bude zveřejněna na našich Facebookových stránkách).

Změna programu vyhrazena.


Fotogalerie

 (foto)

FORT KŘELOV  |  restaurace  |  muzeum  |  outdoorová zábava  |  firemní teambuilding a večírky  |  koncerty